Hakkımızda

Sektörde, 15 yıllık imalat tecrübesine sahip Tork Otomotiv, 2016 yılında Ar-Ge ve pazar çalışmaları yapmaya başlayarak, 2017 itibari ile otomotiv sektöründe de imalata başlamıştır.

Firmamız; Performans Buji Kablosu, Performans Hava Filtresi ve Fren Hortumu ürünlerinin imalatını kendi bünyesinde yapmaktadır.

Buji kablosunda, Türkiye'deki en yüksek referans sayısını, firmamız yapmaktadır. (500 referans - 7200 araç)

Hava filtresinde ise, daha önce Türkiye'de hiç yapılmamış, performans tip hava filtrelerinin seri imalatını gerçekleştirerek, bir ilke imza atılmıştır.

Firmamızın öncelikle hedefi, kaliteli, standartların üzerinde ve performansa yönelik ürünler imal edip, müşterilerimize en iyisini sunmaktır.


Kalite Hakkında

Firmamızın öncelikle hedefi, hem imalatını yaptığımız ürünlerde, hem de sitemizde satışını yaptığımız diğer ürünlerde, en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmaktır.

Yıllardır, çalıştığımız bayilerden ve aracınızın tamirini ve bakımını yapan ustalardan sürekli geri dönüşler alıyoruz. Olması gereken kalite gereksinimlerinin ve müşteri taleplerinin farkındayız.

Bu yüzden, sitemizden aldığınız her ürünün hem marka hem de kalite olarak, sektörde en iyisi olduğuna emin olabilirsiniz.

İmalatçı olmamızında verdiği güç ile, sizlere her zaman en iyisini sunacağız.

You have successfully subscribed!
This email has been registered
ico-collapse
0
SON GEZ.
ic-cross-line-top
UST
ic-expand
ic-cross-line-top